Pomóżmy pogorzelcom z Skrzydłowic

Ranek 24 maja 2022 roku był tragiczny dla rodziny Pani Sabiny ze Skrzydłowic. Doszło wtedy do dramatycznego w skutkach pożaru wnętrza jej domu. Część wnętrza domu zamieszkiwana przez Panią Sabinę spłonęła całkowicie, druga część została zalana i większość wyposażenia nie nadaje się do użycia. Wsparcia potrzebuje cała rodzina: Pani Sabina, jej podopieczny – 4-letni Bartek, babcia wraz z niepełnosprawnymi córką i wnuczką. Mieszkanie Pani Marii na szczęście przetrwała, ale musi zostać odnowione. Zniszczeniu uległo wyposażenie mieszkania i składzika. Bartek stracił swoje ubrania i zabawki. Pani Sabina pełni funkcję rodziny zastępczej dla chłopczyka, swojego siostrzeńca, który niedawno stracił mamę.
Zniszczeniu uległa kuchnia, która została niedawno wyremontowana, w trakcie remontu była łazienka, która została zadymiona i trzeba remont rozpocząć od nowa. Spaleniu uległy rowery, które stanowiły jedyny środek transportu dla rodziny. Pokój, który zajmowała Pani Sabina z Bartkiem również uległ zniszczeniu, w tym nowo zakupione meble. Uszkodzeniu uległy również okna oraz całkowicie zniszczone są drzwi wejściowe do budynku.
Remont wymagać będzie dużego nakładu finansowego. Rodzina niestety nie dysponuje środkami na jego realizację. Pani Sabina z wszystkimi członkami rodziny prosi więc ludzi dobrej woli o wsparcie i pomoc. Każdy grosz ma znaczenie. Ceny materiałów budowlanych szaleją, prosimy Państwa o pomoc ! Sabina z Bartusiem, Maria, Ewelina i Beatą

Pomóżmy rodzinie stanąć na nogi !
link do zrzutki: https://zrzutka.pl/yez754