Jasełka w Przedszkolu – galeria

Dnia 15 grudnia w Przedszkolu w Łagiewnikach Małych odbyły się Jasełka w wykonaniu dzieci. Pięknymi kolędami, pastorałkami i życzeniami wprowadziły rodziców w świąteczny nastrój. Nie zabrakło tradycyjnych pierniczków i słodkiego poczęstunku.

Przedszkolaki wraz z rodzicami nie zapominają też o Seniorach. Z tej okazji przygotowały przepięknie udekorowane piernikowe anioły, które w godzinach popołudniowych wraz z kartkami i świątecznymi życzeniami powędrowały do 23 domów. Serdeczne podziękowania dla Pani Gabrysi O., dzięki której powstały te pyszne cuda oraz Pani Joli, Beaty, Ireny i Kasi.
Placówka nasza w tym roku przyłączyła się również do akcji „ Mikołaj z Polakami na Wileńszczyźnie” organizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” w Częstochowie. Dzięki hojności rodziców dzieci przedszkolnych, uzbieraliśmy cztery kartony słodyczy, artykułów żywnościowych i przyborów szkolnych, które za pośrednictwem Delegatury KO w Częstochowie i T.P. „Kresy” przekazane zostały w dniach 7-9 grudnia 2017r. potrzebującym dzieciom na Wileńszczyźnie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Pamiętajmy – dobro powraca.
A oto cyt. z otrzymanych podziękowań Śląskiego Kuratora Oświaty-P. mgr Urszuli Bauer: „Akcje charytatywne i społeczne uczą dostrzegać drugiego człowieka. Podjęte działania wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych, integrują środowisko, uczą większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim tego, ze wspólnie można zdziałać więcej…”

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2018 życzymy wszystkim dużo zdrowia, wiele radości, serdeczności oraz życzliwości.

p1 zdjęcie główne
                      Galeria